Váááánoce 2023

sleva 20 % na vybrané programy 

Nejkrásnější dar je dobrý čas. Radost, blízkost, dobrodružství, poznání, které vám zůstane.

Obdarujte sebe nebo blízké na celý život. Kéž bych takové dárky dostala už v mládí. Kéž by je moji rodiče a učitelé dostali už v mládí.

Rozklikněte Nabídku, zvolte v záložkách Vánoční sleva a můžete si mezi sedmi programy vybírat podle zaměření, místa a své chuti.

Sleva 20 % trvá do 24. prosince 2023 a semináře jsou pro velmi malý počet lidí, abychom si je parádně užili a měli jste naši maximální péči a pozornost. Tak pročítejte, vybírejte a kdybyste se chtěli poradit, napište.

Vybrala jsem pro vás to nejlepší:

🌞 ŠKOLA EMOCÍ a ALFA vás naučí mnoho praktických „kouzel“ pro zdraví , šťastný život a vztahy. Nabízím je za vtipnou cenu, považuji je za základní kámen cesty k dobrému světu v sobě i pro druhé. Mnoha lidem změnily život k lepšímu.

Škola emocí je navíc bezpečná i jako dárek pro blízké5 večerních přednášek. V klidu kavárny a s dobrotami je možné jen poslouchat, smát se, zatímco v nás se děje velké Wow.

🌞 Pokud vás baví psychologie, zamilujete si enneagram. Enneagram je na první pohled typologie, která ukazuje rozdílnost povah a vede k porozumění a dobrým vztahům se sebou a s druhými.

Popravdě je to prastaré učení, které vám ukáže, jak je ve vás otisknutá krása a moudrost Vesmíru, co je vaše osobní hvězdná kvalita a jak s ní nalézt ztracené spojení.

  • 1x ENNEAGRAM v Trutnově, kde učím rozsáhlejší teorii a souvislosti a nástroje pro každodenní život, nasmějete se a uvidíte se v takové hloubce, kam jste se ještě nedívali. Porozumíte lidem kolem sebe.
  • 2x ENNEGRAM v barokní kráse Kuksu – v prožitku. Enneagram přestane být teorií a otevře vám dveře do zapomenutých komnat vaší vnitřní krásy a moudrosti. Ať už hravý ENNAGRAM A DIVADLO nebo s bylinami jako průvodci k intuici JAK MLUVÍ DUŠE. Každý seminář na Kuksu je naprosto jedinečný, tvoříme jakousi studijní skupinu, která objevuje enneagram a rozmanité cesty k poznání společně.

🌞 Pro zdraví si můžete vybrat náš luxusní ČISTOTA V NÁS.

🌞 A pro lidi s duší šamana nádherné ARCHETYPY ŠAMANSKÉ TRADICE V NAŠICH ŽIVOTECH.