Alfa

dvoudenní seminář na zakázku

Hladina alfa – mozkové vlny, ve kterých dokážeme zázraky

Máme v sobě mnohem větší schopnosti, než nám řekli. Můžeme nasměrovat svoji energii, aby se naše přání splnila. Abychom se uzdravovali. Abychom si pamatovali, co potřebujeme. Abychom se uměli emočně přeladit – do stability, sebedůvěry, odvahy i vnitřního klidu a míru. Jsme tak utvořeni. Přírodou. Je to snadnější, než se zdá. Zázraky, které mají pragmatické a vědecké vysvětlení. Základy, které nás měli naučit už ve škole. Cesta k opravdové svobodě – logická a uchopitelná. A jestli se vám techniky NLP zdají přehnané – vězte, že je využívají sportovci, špičkoví odborníci, ale i obchodníci, politici, lidé v reklamě… Je dobré poznat, kdy s námi druzí manipulují a ponechat si svobodu rozhodování o svém životě a energii.

Kde?  Centrum U devíti sluncí, Havlíčkova 7, Trutnov

Kdy? první den 9:00- 20:30, druhý den 9:00 – 17:00

Za kolik? 3 500,- Sleva 10 % je pro studenty, svobodné maminky a seniory. 

Vaše místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 3000 Kč
na účet 2000777150 / 2010

Po semináři

 • Budete umět zpomalit své mozkové vlny do hladin alfa, když budete potřebovat
 • Budete umět používat techniky NLP (neurolingvistického programování)
 • Budete úplně odpočatí a plní energie. Uvěříte svým kvalitám a budete vědět, jak si vytvořit cestu ke svým snům
 • Uvidíte, kde se potkávají nejnovější poznatky vědy, neurobiologické výzkumy s psychologií, náboženstvím, filosofiemi, kouzlením. Průsečík systémů – jednoduchý vzorec naplněného a šťastného života.

Techniky NLP využijete pro

 • přeprogramování nežádoucích návyků
 • uzdravování
 • splněná přání
 • emoční přeladění, když budete potřebovat
 • zdravý spánek, ve kterém můžete tvořit a pracovat na sobě
 • porozumění svým snům
 • paměť a učení
 • komunikaci na dálku
 • nalézání odpovědí na své otázky
 • schopnost komunikace s podvědomím
 • probuzení intuice, inspiraci a tvorbu

Pro koho to je?

Pro všechny, kdo chtějí posílit své zdraví, paměť, intuici, schopnost rychle se učit, vůli a sebehodnotu, najít a následovat své poslání, stát se mistry ve verbální i neverbální komunikaci. Výborné pro rodiče, pedagogy, vedoucí pracovníky, partnery, studenty, teenagery od 15 let.

S kým?

S Hankou Havlovou, trenérkou emoční inteligence a osobnostního rozvoje, NLP, psychoterapeutkou. Působí doma i ve světě, ve firmách i v programech pro veřejnost, pedagogy, rodiče a děti.

Osobní dovětek:

S tím, že existují hladiny alfa – mozkové vlny, které způsobí, že jsme uvolnění, spokojení, máme intuici, výbornou paměť, zdraví… – jsem se potkala brzy po revoluci. Pojmenovala jsem si mnoho okamžiků, které jsem do té doby přikládala „dětskému čarování“ – že se umím vzbudit v přesný čas bez budíku, že si zapamatuji VŠECHNO, že se naučím na písemku tím, že si dám sešity pod polštář, že když si něco hodně přeju, umím to zařídit, aby se to splnilo… Najednou všechno dostalo logiku a vysvětlení až na neurobiologické úrovni.

Nechápu, proč se to za ty roky ještě neučí na základních školách. Vlastně chápu – protože tím také porozumíte způsobům podvědomé manipulace, působení reklam a podobně.

Mám zkušenost i s teenagery na tomto semináři. Dodnes se vracejí a mluví o tom, jak jim to usnadnilo učení, dalo sebedůvěru prosadit se ve světě, orientovat se ve vztazích, být odpovědnými sami za sebe. Ale zažila jsem i seniory, kteří začali měnit svůj život ke spokojenosti i v pokročilém věku.

osobně alfu nejvíc využívám při emočním přeladění, pro svoji práci (když potřebuji něco vymyslet, vytvořit, zadávám to mozku před spaním a ráno jen posbírám nápady…), pro harmonii vztahů. Mí blízcí i kolegové dokázali s alfou úplné zázraky (a o tom až na semináři J )

Co je ale podstatné – mnoho informací najdete už dnes v opravdu výborných knihách. Tento seminář je praktickýza dva dny budete umět zpomalit své mozkové vlny do alfy a budete si moct vybrat z technik, které použijete – pro úspěch, zdraví, radost, práci, vztahy, porozumění svým snům, probuzení intuice – nebo „jenom“ pro odpočinek…

 Ilustrační fotografie:  Pete LinforthPixabay