Škola emocí

To nejlepší z emoční inteligence

na zakázku

Kavárna Inspirace, Bulharská 136, Trutnov,  17:30 – 21:00

Od roku 2004 jdu světem a s úspěchy učím emoční inteligenci. Rodiče, děti, učitele, leadery… u nás i v zahraničí. Škola emocí je vzácně vyladěný program a s radostí ho tentokrát opět přináším do Trutnova.

V bezpečném prostoru kavárny Inspirace můžete naslouchat a zažívat.

Odnesete si ucelený přehled, jak s emocemi zacházet, jak je učit zvládat sebe i druhé, do jakých oblastí se zaměřit dál. A hlavně praktické návody, které ihned využijete ve své každodennosti.

Co zažijete? Zábavu, hloubku, překvapení, úlevu, špičkovou kvalitu – to vám mohu slíbit.

1.

Emoce jako zdroj energie

Jak pracovat s emocemi jako se svojí životní silou? Jak přeměnit i hněv, strach, smutek ve vnitřní klid, radost, odvahu? Jak pomoci zvládat emoce také svým dětem a lidem kolem sebe?

2.

Instinkt

Je člověk dobrý nebo špatný: Co potřebujeme vědět o našich instinktech, abychom porozuměli svým vztahům a konfliktům? Jaká je skrytá linka mezi nevědomými instinkty a chováním? Kde ztrácíme nejvíc životní energie? Léčivá zpráva pro všechny naše vztahy.

3.

Bermudský trojúhelník SVOBODY

Zákulisí vztahových manipulačních her. Jak vás druzí dostanou tam, kam chtějí oni! Jak si můžete ochránit svůj prostor. Jak říci ne. Jak učit děti hranicím a odpovědnosti. Svoboda a důvěra.

4.

Enneagram

Psychologický a spirituální systém osobnosti. Zábavnou cestou porozumíte rozdílům mezi lidmi. Uvidíte sebe. Kdo skutečně jsem? Jak mohu změnit to, co nepotřebuji?

5.

Co nás přesahuje?

Hladina alfa – mozkové vlny, ve kterých dokážeme „zázraky“. Praktická spiritualita: Kde se potkávají nejnovější poznatky vědy, neurobiologické výzkumy s psychologií, náboženstvím, filosofiemi, kouzlením? Průsečík systémů – jednoduchý vzorec naplněného a šťastného života.

Kde? Kavárna Inspirace, Bulharská 136, Trutnov 

Kdy? 10., 11., 12., 15., 19. ledna od 17:30 do 21h. Přijďte o půl šesté, ať si najdete dobré místo, objednáte si dobroty a Radunka vás obslouží. V 18 hodin začínám mluvit a s krátkou přestávkou spolu budeme přibližně do 21 hodin. Školu emocí bych mohla vyprávět tisíc a jednu noc a pořád by nás to společně bavilo 🙂 Záleží i na vašich otázkách, někdy trochu přetáhneme.

Za kolik? Vaše rezervace bude jistá po zaplacení přednášek na účet 2000777150 / 2010 s VS 202401. Jedna přednáška stojí 250 Kč, celý cyklus 1000 Kč.

S kým? Hanka Havlová, lektorka, trenérka emoční inteligence a osobnostního rozvoje, kouč, terapeutka. Působí ve firmách i v programech pro veřejnost, pedagogy rodiče a děti, doma i ve světě.