Medi-tance

Taneční meditace s esencí bylin

Trutnov

Pět večerů mezi beltainem a slunovratem

Život běží v cyklech a člověk je přírodní bytost.  Období do začátku léta je časem, kdy se Slunce přibližuje a posílá nám víc a víc síly pro naše tělo a ducha. Pojďme tento čas využít a vzít si pro sebe léčivou sílu a moudrost slunce a bylin. 

V tanci se dotkneme vědomí, jak moc jsme propojení se živým světem kolem sebe – necháme k sobě promlouvat rostliny… a budeme se učit rozumět jejich řeči.

Co zažijeme?

Rituál spojení. Intuitivní komunikaci s bylinami slunovratu – možnost potkat se s hlubokou moudrostí, která nás propojuje s rostlinným světem.
Využijeme rostlinné elixíry a esence.

Medi-Tanec. Pohyb meditační i medicínský – léčivý, do kterého si vezmeme záměr přijmout poselství rostliny.

  • Najdeme způsob, jak léčení a poznání, které jsme od rostliny získali, můžeme využívat v každodenním životě. Můžete si přinést osobní lahev na vodu, abyste si elixír mohli odnést i domů.

Prvosenka – oslava naděje a proměny   9. 5.

V čase svátku Beltain – čase nových začátků, s léčivou silou prvosenky jako bylinným průvodcem. Esence prvosenky v nás uvolní zablokované a zaklíněné, pomůže změnit postoje, v čase velkých změn odstraňuje překážky, podporuje nás v posunu do nové, vyspělejší fáze.

Divoká orchidej – energie Svatého Grálu   30. 5.

30. května je údajně jediný den v roce, kdy přetéká energie Svatého Grálu a můžeme si ji načerpat na celý rok. Spojíme naši meditaci s esencí divokých orchidejí, které přinášejí mládí a svobodu.

Dub – strom života  5. 6.

Dub nás učí, že opravdová síla přichází skrze radost. Zpevňuje páteř a pomáhá žít v souladu se sny duše

Růže – poklady srdce    12. 6.

Růže šípková prostě přináší energii bezvýhradné lásky. Harmonie a hojnosti. Proniká do srdce tak hluboko, jak jí dovolíme.

Třezalka – vtělení světla    21. 6.

Třezalka – květina Svatého Jana – je nejmocnější bylina Slunovratu. Probouzí a aktivuje vnitřní světlo, pomáhá nám rozpomenout si, kým jako duchovní bytosti jsme.

Začátek je v 18, konec kolem 21. hodiny
Tančíme U devíti Sluncí  v Havlíčkově 7, Trutnov. 
Večer stojí 250 Kč.

Vezměte si pohodlné oblečení a pokud je to možné, podložku či deku.

S Hankou Havlovou