Archetypy šamanské tradice

13. – 14. dubna

Cesta k vnitřní síle, podpoře, osobní vizi a jejímu naplnění

To bylo v dávných časech, kdy jsme se s přítelem vydali na Samothraké, ostrov čarodějnic, o kterém si sami Řekové někdy myslí, že už patří v Turecku. Přístupné antické památky, starověká města, šťavnaté zelené hory s vodopády a tůněmi. Pravoslavné kláštery a nádherné osamělé pláže pod útesy.

Tady jsme tvořili náš společný seminář. Energie živlů se v něm odráží. Někteří lidé o něm říkají, že jim změnil život k dobrému.

Přišel čas, přinést jeho sílu a hloubku opět na světlo. 

Jak se v našem životě projevuje archetyp vnitřního bojovníka, léčitele, vizionáře a učitele? Ojedinělý seminář, který pracuje s hluboko uloženými vzorci v nás, probouzí prožitkovou formou náš potenciál a osobní vliv na to, jak můžeme sami tvořivě naplňovat svůj život radostí, jasností, sdílením a dobrými vztahy.

  Seminář je určený pro vás, pokud:

  • se zajímáte o sebe a osobní růst
  • milujete dynamiku, tajemství a objevování
  • už toho hodně víte a chcete jít hlouběji
  • máte rádi naplněný každodenní život

  Co zažijete?

  • Kontakt s původními rituály nám přináší zprávu, který z archetypálních vzorů v nás převládá a který je pro nás největší podporou.
  • Bioenergetická cvičení učí pracovat s energií potřebnou pro využití kvalit jednotlivých archetypů a uzdravení jejich stínových projevů.
  • Nabídka dalších technik (tanec, zpěv, vedení představivosti, introspekce, inquiring a další) je inspirací do denního života.

  Kde a kdy se potkáme?
  V Centru U devíti sluncí v Trutnově, Havlíčkova 7.
  Sobotní program je od 10 do 20 hodin, neděle od 9 do 17. 

  K dispozici bude čaj, káva a drobné pohoštění. Oběd je možný v restauracích v centru. Informace o restauracích a možnostech ubytování pošlu přihlášeným zájemcům.

  Za kolik?
  V ceně 3 600 Kč program a materiály. Sleva 10 % je pro studenty, svobodné maminky a seniory. 

  Pokud chcete obdarovat sebe nebo někoho blízkého, na program zaplacený do 24. 12. 2023 získáte vánoční slevu 20 %.

  S kým?
  Hankou Havlovou, trenérkou emoční inteligence a osobnostního rozvoje, NLP, psychoterapeutkou. Působí doma i ve světě, ve firmách i v programech pro veřejnost, pedagogy, rodiče a děti.