Zvuková lázeň

s Luďkem Jiroušem

 

Chcete příjemný ZÁŽITEK? ODPOČINOUT si? Posílit VITALITU? Či zlepšit SPÁNEK? 

 

Přijďte a dobijte si energii, ztište svoje myšlenky a celkově se vylaďte ponořením se do léčivých tónů gongů, zvonků, himalájských mís, bubnů, fléten a dalších netradičních nástrojů. Uvolněte se a prožijte magické kouzlo zvuku.

Zvuk a hudba jsou přirozenou součástí nás všech a jsou jedním z nástrojů, které nám pomáhají vyčistit naše energetická pole a zvýšit vibrace. V různých kulturách je zvuk aplikován již po tisíce let jako nástroj k léčení. Hinduisté a buddhisté zpívají mantry, šamani přírodních národů rytmicky bubnují či hrají na flétny a australští aboridžinci vyluzují tajemné zvuky ze svých kouzelných nástrojů zvaných didgeridoo. Všechny tyto zmíněné praktiky generující zvuk a hudbu mají jeden společný cíl, a to dosažení harmonie bytí. Zvukové lázně a masáže kombinují zvuk různých hudebních nástrojů synchronizující naše kolísající mozkové vlny tím, že poskytují stabilní frekvenci, na kterou se mozkové vlny mohou naladit. Pomocí rytmu a frekvence se lidské mozkové vlny posouvají z bdělého vědomí tzv. Beta stavu do uvolněného vědomí neboli stavu Alfa. Díky zvuku a jeho frekvencím můžeme snadno dosáhnout i jinak těžce dosažitelných meditativních stavů Delta a Theta a tím dosáhnout všech jejich benefitů. Dvacet minut ve stavu Theta může být ekvivalentem tří až pěti hodin klidného spánku.

 
Zvukové lázně probíhají v omezeném počtu 8 lidí, a to tak, že jedinci leží v pohodlném oblečení na podložce a doslova se „koupají“ ve zvuku různých etnických nástrojů.   

 

Kdy?  Nejbližší termín 5. 12. 19:00 – 20:30

Kde? U devíti sluncí, Havlíčkova 7, Trutnov

Za kolik? 190 Kč.

Co budete potřebovat? Pohodlné teplé oblečení, karimatku, deku, polštář

Přihlášky a kontakt:

Luděk Jirouš
NUTNÁ REZERVACE: Whats App, SMS, Messenger, 704  170  857 (kapacita 8 lidí)

#relaxace #soundhealing #meditace #stressfree